Prodej a pronájem komerčních boxů

Výhody komerčních boxů ViPark Brno

MODERNÍ KOMERČNÍ NOVOSTAVBA ViPark Brno představuje moderní komerční areál, který splňuje nejnovější standardy a přináší inovativní pracovní prostředí pro podnikání.

STRATEGICKÁ POLOHA vynikající dopravní dostupnost, ideální poloha s rychlým přístupem jak na dálniční spojení, tak do centra Brna, MHD přímo před areálem.

FLEXIBILITA AREÁLU podnikatelský park nabízí komerční prostory pro obchodní aktivity, skladování, distribuci i drobnou výrobu, přičemž lze plochy přizpůsobit konkrétním potřebám firem.

VELMI ÚSPORNÁ STAVBA projekt je navržen s důrazem na efektivitu a úspornost, což znamená minimalizaci provozních nákladů.

MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ PROSTORU díky možnosti vestavby v halách nebo sloučením více jednotek je zajištěna možnost rozšíření užitné plochy.

 

Popis:

Konečně je zde ViPark Brno. Myšlenkou a cílem tohoto projektu je vybudování nového, moderního komerčního areálu s nabídkou prodeje a pronájmu podnikatelských boxů, které jsou ideální pro firmy hledající prostory pro obchodní činnost, skladování nebo drobnou výrobu. ViPark má strategické umístění, které nabízí rychlou dostupnost do centra a zároveň  blízkost nájezdů na dálnice a rychlostní komunikace, MHD přímo před areálem, bezproblémový příjezd kamionu samozřejmostí. Součástí je i vlastní venkovní plocha pro parkování a manipulaci.

Projekt má vydané stavební povolení, celá stavba je navržena jako velmi úsporná s nízkými provozními náklady. Tyto flexibilní komerční plochy, které jsou aktuálně v nabídce, mají plánovanou kolaudaci v 1-2Q 2025.

Dispozice

Komerční areál  se skládá ze dvou budov (A a B) s centrální komunikací a venkovními plochami. Každá budova má k dispozici 13 jednotek (boxů) se samostatným vjezdem, vstupem a venkovní plochou pro parkování a manipulaci. Konstrukčně jsou budovy tvořeny železobetonovou konstrukcí opláštěnou tepelně izolačními panely. 

Dispozičně jsou boxy rozděleny na administrativně obchodní a halovou část. Administrativně obchodní část má dvě podlaží v přední části boxu, halovou část v zadní části je možno využít jak na sklad, výrobu tak i na obchodní plochu. Případně se zde nabízí rozšíření užitné plochy haly vestavbou vytvořením částečného druhého podlaží.

V případě požadavku na změnu či přizpůsobení prostoru vašim potřebám, je důležitá včasná komunikace. Developer rád vyjde vstříc, jak jen to bude možné. 

Kontaktujte nás